Cabanas Mr
Οι πελάτες του ξενοδοχείου Cabanas Mr Bacalar μπορούν να επισκεφθούν το Φρούριο του San Felipe που βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια.
Το Κανάλι των Πειρατών, που απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο, είναι ένα από τα κοντινά αξιοθέατα. Το ξενοδοχείο σας επιτρέπει να απολαύσετε τέτοια φυσικά αξιοθέατα όπως Lake Bacalar, σε απόσταση μόλις 550 μέτρων. Μπορείτε να βρείτε εύκολα το Cenote Azul περίπου 2,1 χλμ. από το Cabanas Mr. Η στάση λεωφορείων Collectivo Chetumal parada βρίσκεται σε κοντινή απόσταση, μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
Τα δωμάτια αυτού του ξενοδοχείου διαθέτουν αίθριο και μπαλκόνι, ενώ είναι εξοπλισμένα με καλωδιακή τηλεόραση με ταινίες κατά παραγγελία και τηλεόραση με πολλά κανάλια.
Το La Guapa σερβίρει διάφορα πιάτα μεξικάνικης κουζίνας και απέχει 650 μέτρα από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cenote Azul free enter2436 χλμ.
- Tirolesa2608 χλμ.
- Cenote Azul2551 χλμ.
- Laguna Mariscal3059 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Chetumal35 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Νεροχύτης στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Cabanas Mr;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Cabanas Mr μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Cabanas Mr αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Chetumal βρίσκεται σε απόσταση 35 χλμ. από τo ξενοδοχείο Cabanas Mr. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Cabanas Mr;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Cabanas Mr στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Cabanas Mr;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Cabanas Mr ξεκινούν από 29$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.